Startovní balíček – RunTour 2024

Startovní balíček šitý na míru pro běžce ČEZ RunTour 2024.

Klíčový je fakt, že bez správné hydratace a výživy to nepoběží, takže se postarej o to, aby sis dal to nejlepší palivo. Neváhej a zkus Iontmax za parádní cenu – Fuel Your Performance!

Akční cena pouze pro běžce ČEZ RunTour 2024

Jaký iontový nápoj do balíčku vybrat zjistíš ihned ZDE!

Je možné zakoupit vždy pouze jeden startovní balíček na jedno startovní číslo.

Vyber si variantu

Jak balíček použít?

Iontmax HydroDrink si připrav hned ráno v den závodu. Doporučujeme připravit jeden litr „ionťáku“ a popíjet před závodem, tak aby jsi odstartoval správně hydratovaný (obzvlášť pokud startuješ až odpoledne).

 


 

Iontmax FuelGel s kofeinem použij 1 gel nejpozději 20 min před startem závodu, dávka kvalitních sacharidů v podobě čisté glukózy a fruktózy společně s kofeinem tě „nakopne“ a bude se při závodě rozhodně hodit.

NEBO

Iontmax IgnitionGel s dvojitou dávkou kofeinu použij 1 gel nejpozději 20 min před startem závodu v případě že jsi „kafař“ (3-4 kávy den) a nebo máš tuto dávku kofeinu na sobě již vyzkoušenou a víš že to potom „poletí“.

 


 

Iontmax FuelGel 1 až 2 gely můžeš použít jako odměnu po závodě, nejlépe do 30ti minut po závodě pro doplnění sacharidů. Krátce po fyzické aktivitě tělo velmi rychle zpracovává jednoduché sacharidy, aby doplnilo zásoby glykogenu, což je forma energie uložená ve svalech. Proto je výhodné konzumovat jednoduché sacharidy do 30 minut po aktivitě. Po této době, kdy se sníží efektivita využití cukrů pro obnovu glykogenu, může tělo přebytečné sacharidy začít ukládat jako tuk.

 


 

Iontmax BrainFuel s kofeinem a taurinem je ideální volbou, když cítíš únavu a potřebuješ zůstat bdělý, například při delší cestě autem domů po závodě. Tento hydrogel ti pomůže udržet koncentraci a pozornost, což může přispět k zvýšení bezpečnosti na silnici. Opravdu praktická volba, když potřebuješ zůstat v plné pohotovosti!

IONTMAX

Doporučuje

Pokud si nevíš rady

Kontaktuj nás