Obchod

IONTMAX

Hydratace

HydroDrink

HydroDrink – přírodní iontový nápoj, který umíme přesně dopasovat tvým potřebám (ztrátám sodíku v potu). Pro každodenní hydrataci ti nabízíme praktické 800 g a nebo velké 3.6 kg balení, ze kterého si můžeš připravit až 90 litrů iontového hypotonického nápoje. Naše směs obsahuje pouze přírodní suroviny a nabízí vynikající svěží chuť. S námi se můžeš spolehnout na kvalitu a podpořit svůj výkon nejen při sportování. Celkem nabízíme čtyři úrovně koncentrace elektrolytů, které přesně odpovídají tvým individuálním potřebám!

HydroFusion

HydroFusion – gel určený k přípravě přírodního iontového nápoje. Nápoj můžeš připravit i do perlivé vody. Pro tvoji každodenní hydrataci ti nabízíme praktické 1000 ml balení, ze kterého si můžeš připravit pomocí jednoduchého dávkovače až 22 litrů iontového hypotonického nápoje. Gelový koncentrát obsahuje přírodní suroviny, glukózu a fruktózu v poměru 1:0,8. Vynikající svěží chuť je zajištěna přírodním aroma – podívej se na naši sezónní nabídku příchutí HydroFusion.

Jak silný HydroDrink potřebuji?

BUĎ Získej svůj hydratační plán vyplněním krátkého dotazníku.

A NEBO Zjisti koncentraci sodíku v tvém potu měřením.

IONTMAX

Výživa

Naše hydrogely jsou vyrobeny výhradně z přírodních látek s využitím hydrogelové technologie. Hydrogel tvoří biopolymerní matrice, která je naplněná kvalitními sacharidy – jednoduše řečeno, jsou to opravdové energetické gely, žádný sirup, žádná barviva, žádné umělé konzervační látky. Hydrogely jsou k dispozici v praktických 40g sáčcích nebo v balení po 10 kusech. Každá dávka obsahuje 60 % sacharidů (glukóza a fruktóza v poměru 1 : 0,8), což zaručuje vysoký poměr hmotnosti a energie a tím i velmi dobrou stravitelnost. Gely neobsahují maltodextrin.

IONTMAX

Extra

Další skvělá řešení pro doplnění sodíku nebo energie v průběhu aktivity či závodu. Dokonalá hydratace a výživa je klíčová k podání nejlepšího výkonu.

Pokud si nevíš rady

Kontaktuj nás